Wózki transportowe ze stali nierdzewnej

Dysponujemy dużym doświadczeniem w zakresie produkcji wózków transportowych ze stali nierdzewnej, przeznaczonych do różnorodnych zastosowań – od magazynowania i logistyki po wózki transportowe dla przemysłu do przewozu wielkogabarytowych ładunków. W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie wykonać dowolny typ wózka transportowego dostosowanego do indywidualnych wymagań – nie ograniczają nas sztywne ramy produkcji ustandaryzowanej.

Dzięki zastosowanemu materiałowi, jakim jest wysokogatunkowa stal nierdzewna, nasze wózki transportowe cechują się wysoką trwałością i mogą być wykorzystywane w każdych warunkach.

Zastosowanie:

  • magazyny i logistyka
  • przemysł produkcyjny (wózki transportowe do przewozu produktów pomiędzy stanowiskami montażowymi)
  • przemysł spożywczy
  • budownictwo
  • handel
  • hotele

Pozostałe produkty

Asortyment produkowanych przez nas wyrobów ze stali nierdzewnej jest bardzo zróżnicowany. Obejrzyj także pozostałe produkty z naszej oferty. Większość z nich wykonujemy na indywidualne zamówienie, według pomysłu i potrzeb zleceniodawcy.

Wyroby ze stali nierdzewnej lokalnie

Realizujemy zlecenia z dowolnego regionu Polski i z zagranicy. Jeśli jesteś zainteresowany także montażem to możemy dojechać do większości miejscowości z południowej i środkowej części Śląska oraz zachodniej Małopolski.

Województwo śląskie

Pszczyna, Tychy, Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Żory, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Żywiec, Mikołów, Bieruń, Lędziny, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Wodzisław Śląski, Racibórz, Cieszyn, Zabrze, Bytom.

Województwo małopolskie

Oświęcim, Kęty, Andrychów, Wadowice, Chrzanów, Kraków, Olkusz, Skawina, Myślenice, Zator, Sucha Beskidzka, Wieliczka.